top of page

 

 

 

משהו עליי

היי לכם

האמת היא צברתי המון נקודות של "הנוסע המתמיד". לא, לא בחברת תעופה, אלא במסע החיים.

פגשתי בדרכי מקומות קסומים וחדשים, מקומות מאיימים עד מפחידים, דרכי כמו הובילה את עצמה גם אל מקומות של כאב ואובדן, ויחד עם זאת הגעתי גם למקומות מלאי שמחה, יצירה והשראה.

גם אני כמוכם, אוספת תפישות ודפוסים רגשיים ממקומות לא לי, נתקלת בפינות חשוכות של אמונות מגבילות ומחלישות, ויחד עם זאת לא מוותרת על המסע, כי ישנם מרחבים בהם הלב נמלא שמחה על משהו שהצלחתי או על מי שהייתי באותו רגע.

אני אמנם כותבת בלשון עבר, אבל מבחינתי, המסע אינו מסתיים לעולם, כי בסופו של דבר - אנחנו כל כך עמוקים ואינסופיים, והמסע הפנימי הוא הרפתקה מרתקת וכובשת ואין לה סוף.

מה שמניע אותי קדימה הוא תפישת העולם שכל אחד מאיתנו נולד עם הזכות לחפש את הדרך ואת האמת האישית שלו, כדי לחיות מתוך תחושה של הגשמה עצמית.

ואגב, "גשמה" מבחינתי, , לא מתייחסת דווקא לקריירה, אלא, לזכות להיות "אנחנו" בשלמות, במלוא האותנטיות שלנו.

 

את דרכי המקצועית התחלתי כמורה.

מאז ומעולם היתה לי איזושהי רוח של נתינה, של תרומה ואכפתיות, הבחירה בחינוך מיוחד היתה מאוד מתבקשת וטבעית.

לצערי דווקא משברים בחיים, מוציאים מאיתנו התגלמות של אני חדש ומופלא פי כמה מהאני הקודם. לכן, לאחר שהתאלמנתי, והתקרבתי לעשרים שנות הוראה, הבנתי את הפרינציפ ועוד יותר הבנתי שמספיק לי.

הרגשתי שאני רוצה להתפתח, לנוע הלאה.

במקרה..מאוד לא מקרי.. התחלתי לגלות יכולות חדשות.  גיליתי שיש לי יכולות קליטה ייחודיות, יכולת ראיה רחבה יותר פתאום הרגשתי מאוד מבורכת במתנה חדשה. וזה ממש ממש עשה לי חשק לנוע לשלב חדש בחיים.

 

שמתי לב שאני מצליחה לעזור לאנשים, להבין טוב את עצמם ואת האתגרים שלהם. הרגשתי שהם סומכים עליי כי אני מלווה אותם והם אינם מתמודדים לבד. בקיצור, הרגשתי שהכול מסתנכרן לי בחיים, וכך העזתי לעזוב את מערכת החינוך.

 

היום אני יודעת לומר שברגע שאדם מאוד מחובר לעצמיות שלו הסינכרונים בחייו מתחילים לעבוד.

או במילים אחרות, המציאות משקפת לנו את  החיבור לעצמיות שלנו, ודברים מתחילים להגיע משום מקום. באפס מאמץ.

 

הדבר שהכי פותח לי את הלב ומניע אותי לפעולה הוא אדם שחי בעיוורן עצמי, שגורם לו סבל.

כשאתם לא מבינים למה לא טוב לכם למה קשה לכם. חשוב לי ללוות אתכם כדי שתרפאו את החלק בכם  שסובל ממחלה כרונית שנקראת "דימוי עצמי שגוי", שמשפיע עליכם בתחומי חיים שונים ובעוצמות שונות. זהו אחד המקורות הראשיים לכאבי הלב אצל כולנו.

כשאתם מגיעים אליי עם קושי, אני רואה את חתיכות הפזל שדורשות תזוזה כדי ליצור תמונת מציאות חדשה של פיוס וחיבור שלם לעצמכם.

וכן, אם במקרה אתם שואלים את עצמכם, אם גם אני נתקלת במכשול הזה של דימוי עצמי שגוי? התשובה היא "ברור! ויותר מפעם אחת.."

 

במהלך השנים בהן עסקתי בהנחיית קבוצות, אנשים ומשפחות, למדתי שהמענה השלם

והרחב ביותר שמאפשר לכל אחד ואחת מאיתנו לשנות את המציאות האישית שלו נשען על

שילוב בין ידע קונבנציונלי לבין הבנה של חוקי היקום הרוחניים.

אני מאמינה ויודעת שהדרך שלי היא ללמד, לייעץ ולעזור לאנשים להבין את החוקיות בעולם, את המחסומים וההגבלות שאספתם במסע החיים ולתרגם ידע זה להתנהלות בחיי היומיום. כי כשאתם  מחוברים ומסונכרים עם העצמי המקורי  והאותנטי שלכם, הכול עובד בצורה נכונה ומיטיבה עבורכם.

 

ועכשיו לשלב התעודות..

 

שיטת העבודה הייחודית שלי מבוססת על ידע מעולם הרוח בשילוב ידע קונבנציונלי, כמו הנחית קבוצות תהליך על פי הגשטלט, הנחיית קבוצות הורים במכון אדלר, והכשרות באימון אישי אדלריאני, אימון לזוגות ואימון למתבגרים ומבוגרים שסובלים מהפרעות קשב. במהלך העבודה אני משלבת כמובן גם את הכשרתי כמטפלת בכירה Master N.l.P.

 

קורצ'ק אמר "חנוך לילד על פי דרכו", אז את שלב החינוך כבר  מיציתי במערכת החינוך, אבל אני עדיין מאמינה שלכל אדם יש את הדרך המיטבית להגיע אליו ולעזור לו, וזאת הסיבה שהצטיידתי בארגז כלים מגוון, כך שאוכל לתת לכל אחד ואחת מכם את המענה המדויק ביותר עבורו, על פי אישיותכם והצרכים הייחודים שלכם.

אני מזמינה אתכם לפתוח יחד איתי את הדלת אל עולם בו הכול אחד: הרוחני, הארצי, ההיגיון והרגש.

והדבר החשוב מכול - אתם לא לבד במסע שלכם, כי אני רואה את הפוטנציאלים שלכם ומלווה אתכם כמה שתצטרכו.

 

 

 

יוצרת "תיאורית ההשתקפויות" ומפתחת שיטת האימון "עקרון ההשתקפויות" - בשנים האחרונות אני עובדת לפי  שיטת עבודה חדשה שיצרתי ומוכיחה את עצמה כל הזמן.

 למתעקשים מאוד.. מידע נוסף על תחומי ההתמחות שלי תמצאו כאן

ניתן ליצור איתי קשר בנייד 054-5303859 , במייל etitirosh@gmail.com , בדף הפייסבוק שלי, או בתיבת "צור קשר".

bottom of page